Με άμεσο λίφτινγκ αποτέλεσμα, μειώνει τα σημάδια κόπωσης, το πρήξιμο κάτω από τα μάτια, παρέχει σφριγηλότητα και ενυδάτωση και ελαττώνει τις ρυτίδες.
Σύνθεση με βιταμίνη C και Symbrigth, έναν ισχυρό παράγοντα φωτισμού με αποσυμφορητικές και αντιφλεγμονώδεις ιδιότητες. Παρέχει μεγάλη ελαστικότητα και απαλότητα στο δέρμα, μειώνοντας τις μικρές ρυτίδες και τη χαλάρωση που προκαλούνται από κόπωση και στρες.
Αποτελεσματική κρέμα για εντριβή, με αιθέρια έλαια και φυτικά εκχυλίσματα που συμβάλλει στην ανακούφιση των συμπτωμάτων του κοινού κρυολογήματος, διευκολύνει την αναπνοή και καταπραΰνει από τους μυικούς πόνους.