Αμπούλες με 10% καθαρή βιταμίνη C, ένα φυσικό αντιοξειδωτικό που εξουδετερώνει τις ελεύθερες ρίζες που δημιουργούνται ως αποτέλεσμα περιβαλλοντικών παραγόντων.
Καταπολεμά τη φωτογήρανση και τα σημάδια της ηλικίας και διεγείρει την παραγωγή κολλαγόνου. Παρέχει ενυδάτωση, ευελιξία και σφριγηλότητα.
Με ισορροπημένο pH για βελτιστοποίηση όλων των πλεονεκτημάτων. Το αποτέλεσμα είναι μια σταθερή, ανανεωμένη επιδερμίδα γεμάτη ενέργεια.
Αποτελεσματική κρέμα για εντριβή, με αιθέρια έλαια και φυτικά εκχυλίσματα που συμβάλλει στην ανακούφιση των συμπτωμάτων του κοινού κρυολογήματος, διευκολύνει την αναπνοή και καταπραΰνει από τους μυικούς πόνους.